Koni dhe banda e djemve Shiko më të madhe

Koni dhe banda e djemve

Julia Boehme BAO0179

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Koni dhe shoqet e saj janë të entuziazmuara. Ato do të shkojnë në fermë tek Anika dhe do të ngrenë atje çadrën e kampingut. Së bashku do të kalojnë një fundjavë fantastike, por... në planet e tyre nuk kishin llogaritur bandën e djemve të fermave fqinje.

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928026378

470 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe96
ISBN9789928026378
Titulli origjinalAlbas
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiIna Metani