Koni udhëton nëpër detin Mesdhe Shiko më të madhe

Koni udheton neper detin Mesdhe

Julia Boehme BAO0175

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Koni udhëton me prindërit dhe Jakobin për në Greqi. Më në fund, pushime!

Më shumë detaje

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928026170

470 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në ishullin e Kretës, çdo gjë është krejt ndryshe nga shtëpia. Deti është i madh dhe blu. Në rrugicat e qytetit mund të humbasësh lehtë. Sa mirë që ka grekë që flasin gjermanisht! Në të kundërt, Koni nuk do të ishte gjetur kurrë. Gjithashtu, nuk do të kishte parë kurrë një pallat të vërtetë.

Të dhëna

Faqe96
ISBN9789928026170
Titulli origjinalAlbas
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri