Koni dhe cirku i pushimeve Shiko më të madhe

Koni dhe cirku i pushimeve

Julia Boehme BAO0173

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Koni mezi pret të shkojë në plazh e të flejë në tendën e kampingut.

Më shumë detaje

496 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928024794

470 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Por papritur gjithçka shkon ters me pushimet e shkurtra dhe familja Klaviter befas e gjen veten duke bërë kamping në kopshtin e shtëpisë së tyre. Nga një ekskursion i vogël del një cirk fantastik pushimesh!

Të dhëna

Faqe104
ISBN9789928024794
Titulli origjinalAlbas
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri