Te burgosur ne kohe Shiko më të madhe

Te burgosur ne kohe

Michael Crichton DK0064

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Është një ndër romanet fantastiko-shkencorë më të suksesshëm të Michael Crichton-it. Është tepër e rrallë që një libër të kombinojë së bashku elemente fantastikoshkencore dhe të periudhës së mesjetës.

Më shumë detaje

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet IDK
ISBN97899943 832 2 1

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Të burgosur në kohë, në kufijtë e kohës, është një ndër romanet fantastiko-shkencorë më të suksesshëm të Michael Crichton-it, të konsideruar tashmë si Zhyl Verni i kohës sonë. Ky libër best seller botëror i përkthyer në të gjitha gjuhët e botës dhe një ndër më të shiturit e viteve të fundit. Është tepër e rrallë që një libër të kombinojë së bashku elemente fantastikoshkencore dhe të periudhës së mesjetës, madje ndonjë do të mendonte se kjo ide është e çmendur. Megjithatë, Michael Crichton e ka bërë këtë te Timeline.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe458
ISBN97899943 832 2 1
V. Bot2014
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
PërkthyesiVirgjil Muçi