Cmim i reduktuar! Tatiana dhe Aleksandri Shiko më të madhe

Tatiana dhe Aleksandri

Paullina Simons TO0160

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një histori dashurie e veçantë, mbresëlënëse dhe frymëzuese...

Tatiana është vetëm tetëmbëdhjetë vjeçe, shtatzënë dhe e ve, kur arratiset nga Leningradi i shkatërruar nga lufta për të kërkuar një jetë të re në Amerikë.Por fantazmat e së kaluarës nuk e lënë të qetë.Ajo është e bindur se burri i saj, majori i Ushtrisë së Kuqe,Aleksandër Belov, është ende gjallë dhe ka dëshpërimisht nevojë për të...

3 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928429162

1 275 Lekë

-15%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe248
ISBN9789928429162
Titulli origjinalToena
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat15x23
PërkthyesiPlaton Pulla