Libri i Vajzave te Mahnitshme View larger

Libri i Vajzave te Mahnitshme

Veena Bhairo- Smith BAT0026

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është libri që ju ndihmon me truke dhe këshilla për të qenë e veçantë. Çdo vajzë e meriton të duket dhe të ndjehet e mahnitshme!

More details

491 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116147

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 other products in the same category:

More info

Bëhu argëtuese dhe energjike, kaloje imagjinatën.Që nga prezantimi si mbretëreshë deri te pedikyri perfekt, ky është libri që ju ndihmon me truke dhe këshilla për të qenë e veçantë. Çdo vajzë e meriton të duket dhe të ndjehet e mahnitshme!

Data sheet

pages128
ISBN9789928116147
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Mici