Si te rritesh nje femije te mrekullueshem View larger

Si te rritesh nje femije te mrekullueshem

Tim Seldin JB0452

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky botim i ri përmban dëshmi neuroshkencore rreth një metode, që i ndihmon fëmijët të bëhen të pavarur, të jenë të përqendruar e kureshtarë. Eshtë më se i përditësuar, duke përfshirë çështje aktuale familjare, si dhe këshilla "me hapin e kohës" për mbarërritjen e fëmijëve në epokën digjitale. I shkruar nga Tim Seldin, President i Fondacionit Montesori dhe Kryetar i Këshillit Ndërkombëtar Montesori

More details

471 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928349927

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 other products in the same category:

More info

Duke mbuluar periudhën e jashtëzakonshme të rritjes dhe të zhvillimit mendor të fëmijës nga lindja deri në moshën gjashtë vjeç, ky libër i suksesshëm Montesori që u drejtohet prindërve, përmban veprimtari praktike dhe përshkruan e këshillon për çdo fazë të zhvillimit të fëmijës.

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages208
ISBN9789928349927
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1