Cmim i reduktuar! Libri i Vajzave te Mahnitshme Shiko më të madhe

Libri i Vajzave te Mahnitshme

Veena Bhairo- Smith BAT0026

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky është libri që ju ndihmon me truke dhe këshilla për të qenë e veçantë. Çdo vajzë e meriton të duket dhe të ndjehet e mahnitshme!

Më shumë detaje

490 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116147

450 Lekë

-10%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Bëhu argëtuese dhe energjike, kaloje imagjinatën.Që nga prezantimi si mbretëreshë deri te pedikyri perfekt, ky është libri që ju ndihmon me truke dhe këshilla për të qenë e veçantë. Çdo vajzë e meriton të duket dhe të ndjehet e mahnitshme!

Të dhëna

Faqe128
ISBN9789928116147
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Mici