I ri Cmim i reduktuar! Vera ime pa te dashur Shiko më të madhe

Vera ime pa te dashur

Dagmar Hoßfeld A-002718

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Si mund ti mbijetosh një vere të nxehtë… kur I dashuri është shumë larg. Për herë të parë vjen në shqip autori bestseller Dagmar Hoßfeld

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928300331

736 Lekë

-8%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

1. Lëpi akullore me kaush!

2. Kalo kohë me shoqet më të ngushta!

3. Shko për not!

4. Siguro një punë cool!

5. Shmang djemtë tërheqës!

6. Mos u dashuro!!!

Pika NJË deri në KATËR nuk është problem.

Por si është puna me pikat PESË dhe GJASHTË?

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe212
ISBN9789928300331
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMigena Xoxa