E fiksuar pas dyqaneve ne Nju Jork Shiko më të madhe

E fiksuar pas dyqaneve ne Nju Jork

Sophie Kinsella BDI0285

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për Beki Blumvudin, jeta nuk mund të shkojë më mirë se kaq: ka një të fejuar që e adhuron, një punë për tu admiruar si konsulente në një emision televiziv dhe është duke shkruar librin e saj të parë. Dhe, si të mos mjaftojnë këto, i jepet mundësia për tu transferuar në Nju Jork.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928103024

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Për Beki Blumvudin,Është një mundësi të cilën e kishte pritur prej vitesh, të niste një jetë të re, ta bënte ëndrrën realitet. Ajo është e ekzaltuar nga Muzeu i Artit Modern, Guggenheim-i... e mbi të gjitha nga mijëra drita vezulluese të dyqaneve. Në Bloomingdale, Tiffany, Fifth Avenue: kudo ka oferta të papara. Bli vetëm ato që të duhen, është motoja e saj. Sigurisht, kur bëhet fjalë për ujdi që me të vërtetë ia vlejnë...

Të dhëna

Faqe336
ISBN9789928103024
Viti i Botimit2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë