Rruges jam View larger

Rruges jam

Besnik Camaj TO0141

New product

Përshkrim i shkurtër

Poezitë e Camajt janë botuar vetëm kohëve të fundit për shkak të ndrojtjes së vetë poetit dhe censurës së asaj kohe.

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN97899282015179
Viti i botimit2015

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages304
ISBN97899282015179
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat14 x 20.5