Rruges jam Shiko më të madhe

Rruges jam

Besnik Camaj TO0141

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Poezitë e Camajt janë botuar vetëm kohëve të fundit për shkak të ndrojtjes së vetë poetit dhe censurës së asaj kohe.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët304
ISBN97899282015179

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët304
ISBN97899282015179
Titulli origjinalToena
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat14 x 20.5