Cmim i reduktuar! Nen diellin e Karaibeve Shiko më të madhe

Nen diellin e Karaibeve

Zeqir Cama TO0024

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri të lë mbresa me freskinë dhe origjinalitetin e vet, me larminë e motiveve dhe të detajeve poetike.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319015

450 Lekë

-25%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe216
ISBN9789994319015
Titulli origjinalToena
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat14x20