Imgur View larger

Imgur

Skënder Buçpapaj A-003232

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky eshte vellimi i gjashte me poezi qe Skender Buçpapaj sjell per lexuesin shqiptar, duke arritur ne nje nivel me te larte te figuracionit poetik dhe te thellesise se mendimeve dhe refleksioneve qe vijne ne kete permbledhje te re poetike

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9789928261717
Viti i botimit2019

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages156
ISBN9789928261717
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1