I ri Imgur Shiko më të madhe

Imgur

Skënder Buçpapaj A-003232

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky eshte vellimi i gjashte me poezi qe Skender Buçpapaj sjell per lexuesin shqiptar, duke arritur ne nje nivel me te larte te figuracionit poetik dhe te thellesise se mendimeve dhe refleksioneve qe vijne ne kete permbledhje te re poetike

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9789928261717

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe156
ISBN9789928261717
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë