Ndalohen të huajt View larger

Ndalohen të huajt

Gezim Kikija BDI0396

New product

Përshkrim i shkurtër Vellim poetik nga Gezim Kikija

More details

50 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
Fletët108
ISBN9789928217233
Viti i botimit2016

500 Lekë

Share

30 other products in the same category:

More info

Fragment nga libri ... Sapo kishte ngjitur shkallën e fundit, kur këmbët i ngecën në vend. Përpara tij, mu në hyrje të urës, qëndronte një tabelë e madhe: "Ndalohen të huajt!". Një herë deshi ta shpërfillte atë urdhër të kobshëm.T'i hiqte sytë e të bënte përpara, drejt mesit të urës, prej nga mund të vështronte me ëndje rrjedhën, varkat dhe perëndimin. Por e dinte se ajo urë nuk i vinte më kot shenjat e saj...

Data sheet

Lloji i botimitHardcopy
Fletët108
ISBN9789928217233
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë