Ndalohen të huajt Shiko më të madhe

Ndalohen të huajt

Gezim Kikija BDI0396

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Vellim poetik nga Gezim Kikija

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
Fletët108
ISBN9789928217233

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Fragment nga libri ... Sapo kishte ngjitur shkallën e fundit, kur këmbët i ngecën në vend. Përpara tij, mu në hyrje të urës, qëndronte një tabelë e madhe: "Ndalohen të huajt!". Një herë deshi ta shpërfillte atë urdhër të kobshëm.T'i hiqte sytë e të bënte përpara, drejt mesit të urës, prej nga mund të vështronte me ëndje rrjedhën, varkat dhe perëndimin. Por e dinte se ajo urë nuk i vinte më kot shenjat e saj...

Të dhëna

Lloji i botimitHardcopy
Fletët108
ISBN9789928217233
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë