Endes te Pendimit View larger

Endes te Pendimit

Ilir Haxhi-Kristo BCA018

New product

Përshkrim i shkurtër

Ndonëse i diplomuar në fushën e Ekonomisë, autori ka një botë të thellë, plot ndjeshmëri dhe shprehi poetike të fuqishme. Vëllimi "Endës të pendimit" vjen pasi autori ka shkruar vëllimin "Për ato që nuk thamë dot" (2001). Filmi dhe drama janë sfida që Ilir Haxhi-Kristo i ka kaluar me sukses

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej
ISBN99927-33-36-5
Viti i botimit2003

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages140
ISBN99927-33-36-5
RedaktoriBrikena Çabej
Viti i botimit2003
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë