Endes te Pendimit Shiko më të madhe

Endes te Pendimit

Ilir Haxhi-Kristo BCA018

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ndonëse i diplomuar në fushën e Ekonomisë, autori ka një botë të thellë, plot ndjeshmëri dhe shprehi poetike të fuqishme. Vëllimi "Endës të pendimit" vjen pasi autori ka shkruar vëllimin "Për ato që nuk thamë dot" (2001). Filmi dhe drama janë sfida që Ilir Haxhi-Kristo i ka kaluar me sukses

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej
ISBN99927-33-36-5

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe140
ISBN99927-33-36-5
RedaktoriBrikena Çabej
V. Bot2003
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë