Fjalor fabulistik

Ferit Lamaj FL0001

New product

Përshkrim i shkurtër Fabulat e Ferit Lamajt përcjellin mesazhet e vërteta filozofike, shquhen për lakonizmin e mençurinë sarkastike.

More details

50 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ferit Lamaj
Fletët424
ISBN9789928154507
Viti i botimit2016

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Vlerësime: Më pëlqen stili letrar, mençuria dhe batuta fabulore e Ferit Lamajt. Pak vargje, pak fjale, por një filozofi e tërë mendimi. Fabula me vlerë të jashtëzakonshme. Trish Kaspar, shkrimtare amerikane

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët424
ISBN9789928154507
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë