Dhelpra e Trojes - (f)

Ferit Lamaj FL0002

New product

Përshkrim i shkurtër Fabulat e Ferit Lamajt përcjellin mesazhet e vërteta filozofike, shquhen për lakonizmin e mençurinë sarkastike.

More details

47 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ferit Lamaj
Fletët192
ISBN9789928420985
Viti i botimit2014

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ky libër ka fituar çmimin e Karrierës si dhe është përfshirë në Listën e Nderit të IBBY- t (Organizata Ndërkombëtare e Librit për Fëmijë e të Rinj)

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët192
ISBN9789928420985
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë