Dhurata e ditelindjes View larger

Dhurata e ditelindjes

Makis Citas A-002743

New product

Përshkrim i shkurtër

Një histori e zgjuar dhe me të papritura për fuqinë e ndjesës në buzët e fëmijëve.        

More details

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

NERAIDA
ISBN9789928227348

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Tasia dhe vëllai i saj 'e ushqyen derrkucin e tyre rozë' gjashtë muaj rresht. Hidhnin aty të gjitha të hollat që u tepronin, sepse donin që t’i blinin një dhuratë shumë të mirë babait për ditëlindje.      

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages40
ISBN9789928227348
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiJani Malo