Mos e mundo Babagjyshin Shiko më të madhe

Mos e mundo Babagjyshin

Makis Citas A-002744

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nëse ti do me të vërtetë t’ia lehtësosh punën Babagjyshit, lexo këtë libër argëtues dhe ndiq me kujdes këshillat. Por kur erdhi dita e shumëpritur, gjërat nuk shkuan siç i kishin parashikuar.        

886 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

NERAIDA
ISBN9789928227355

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe40
ISBN9789928227355
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiJani Malo