Nje njeri ne shtepine e qenve View larger

Nje njeri ne shtepine e qenve

Makis Citas A-002742

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër i veçantë dhe mjaft tërheqës me temë dashurinë për kafshët.      

More details

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

NERAIDA
ISBN9789928426888

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

"Foksi, babai dhe nëna e tij - një familje qensh - kanë marrë në shtëpi një njeri, Kostën e vogël. E duan dhe kujdesen si për birin e tyre, por kur vjen dita për të shkuar me pushime, ata do ta largojnë sa më larg nga shtëpia... dhe atëherë Kosta do të bëhet njeri rrugësh dhe do të endet në një qytet jomiqësor për të, duke u përballur me shumë rreziqe.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages40
ISBN9789928426888
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 9 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë