Si te terheqesh meshkujt dhe parate

Roza Li Hill, Napoleon Hill A-008378

New product

Përshkrim i shkurtër

A realizohen ndonjëherë ëndrrat? A ndodh ndonjëherë në jetën reale që një Hirushe të takojë më në fund princin e kaltër, të martohet me të e të jetojnë të lumtur në një kështjellë? Me siguri, miliona gra beqare dhe të martuara, do ta bëjnë këtë pyetje dhe do të interesohen fort për përgjigjen.

More details

484 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303875

1 290 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

“Si të tërhiqni meshkujt dhe paratë”, është një përmbledhje e një manuali romantik, vetëndihmues në fushën seksuale, për gratë martuara që dëshirojnë të mbajnë të ndezur (akën e romancës – si dhe për ato që shpresojnë të martohen. Aty përfshihen studime të hollësishme të rasteve që tregojnë se si ndonjëherë gjërat mund të shkojnë edhe keq në një marrëdhënie dhe cilat janë mënyrat dhe mjetet për t'i korrigjuar ato përpara se boja të thahet në letrat e divorcit. Roza Li ishte përpara kohës si në këndvështrimin e saj, ashtu edhe në këshillimin e atyre që kërkonin njohuri mbi martesën

Data sheet

pages423
ISBN9789928303875
Shtëpia botueseHow to attract men and money
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIvana Tomço
I ri1