Kapiten Brekushi 4 dhe komploti i rrezikshem i profesor Pi-Pit View larger

Kapiten Brekushi 4 dhe komploti i rrezikshem i profesor Pi-Pit

Dav Pilkey A-003572

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri i katërt epik i të famshmit Kapiten Brekushi i autorit Dav Pilkey vjen për vogëlushët tanë: Situata pafund me Profesor Pipi P. Brekëpordha dhe aventurat e Xhorxhit dhe Haroldit do t’ua mbajnë gazin gjatë....Kapiten Brekushi po kthehet në një rekord global, me mbi 100 milionë kopje të shitura deri më tani në të gjithë botën.

More details

9 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003775

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Tungjatjeta,

Mua më quajnë Profesor Pipi P. Brekëpordha

Xhorxhi dhe Haroldi nuk janë djem të këqij. Ata duan vetëm “t’i gjallërojnë pak gjërat” për të gjithë. Për fat të keq, shakatë e matura i futin Xhorxhin dhe Haroldin në telashe. Hera-herës edhe në telashe TË MËDHA.

Dhe kur Profesor Pipi P. Brekëpordha bëhet mësuesi i tyre i ri i shkencës... hëm, Xhorxhi dhe Haroldi gati sa nuk shkaktojnë që i gjithë planeti të pushtohet nga shkencëtari i çmendur i futur brenda kostumit të robotit! Kush do ta ndalojë komplotin e rrezikshëm të Brekëpordhës?!!?

Kjo duket si punë për Kapiten Brekushin!

PËRMBAN TUNDE-E-SHKUNDE!

Teknikën e thjeshtë me famë botërore që ju bën të mundur të animoni veprimin!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages148
ISBN9789928003775
Shtëpia botueseCaptain underpants and the perilous plot of professor poopypannts
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikolla Langore