Seksi yne View larger
Pjesë nga libri

Seksi yne

Lorena Berdun UP0080

New product

Përshkrim i shkurtër

Përmes elementeve psikologjike, autorja zbulon rolin e ushtrimeve të ndryshme fizike dhe pozicioneve për të nxitur ndjesitë tona. Gjithashtu, na ndihmon të zbulojmë të gjitha veçoritë që përbëjnë seksualizmin tonë, duke iu përgjigjur njëkohësisht dyshimeve dhe pasigurive që e shoqërojnë këtë element të rëndësishëm të jetës sonë të përditshme

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 11 4
Viti i botimit2006

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages262
ISBN978 99943 37 11 4
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiRabi Lora