Balade per tim ate dhe per vete View larger

Balade per tim ate dhe per vete

Dritëro Agolli A-000768

New product

995 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dritero
ISBN9789992734872
Viti i botimit2021

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages200
ISBN9789992734872
RedaktoriSadije Agolli
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
I ri1