Mrekullia e dinamikes se mendjes

Joseph Murphy A-008379

New product

Përshkrim i shkurtër PËRDORE TË PAVETËDIJSHMEN PËR NJË KONTROLL TË PLOTË MBI FATIN TËND

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303899
Viti i botimit2022

1 090 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Ti mund ta kesh forcën për ta bërë jetën tënde të shëndetshme, të gëzueshme, të dobishme dhe jashtëzakonisht të suksesshme, nëse do të lexosh dhe zbatosh ligjet e jetës të përcaktuara në këtë libër.Ky libër është shkruar me thjeshtësi dhe qartësi dramatike. Të tregon se si mund të arrish forcën personale që e kapërcen frikën dhe largon shqetësimin e ankthin, duke hapur rrugën drejt një jetese më të mrekullueshme, më të bukur, më të lumtur dhe më të pasur. Nga tani e tutje, ne do të udhëtojmë së bashku drejt arritjes së shpërblimit më të madh në botë: Jetesa Triumfuese.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928303899
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBledar Kurti
I ri1