Reduced price! Gjinekologjia View larger

Gjinekologjia

Apostol Lira TO0052

New product

Përshkrim i shkurtër

Në librin Gjinekologjia trajtohen gjerësisht problemet e diagnostikimit, mjekimit e masat profilaktike për sëmundjet gjinekologjike, por, gjithashtu, autori kalon dhe në interpretime e shpjegime të disa problemeve sociale, madje edhe psikologjike

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319299
Viti i botimit2013

2 250 Lekë

-25%

3 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

7 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages208
ISBN9789994319299
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat16.5x23