Diagnostikimi bashkëkohor i sëmundjeve të brendshme View larger

Diagnostikimi bashkekohor i semundjeve te brendshme

Llambi Konomi, Anna-Maria Konomi A-001036

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky botim futet tek librat utilitarë që mund të përdoren nga doktorë, infermierë, studentë dhe njerëz të thjeshtë që duan të dinë më shumë rreth sëmundjeve të brendshme.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Viti i botimit2018

2 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages720
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1