I ri Diagnostikimi bashkëkohor i sëmundjeve të brendshme Shiko më të madhe

Diagnostikimi bashkekohor i semundjeve te brendshme

Llambi Konomi, Anna-Maria Konomi A-001036

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky botim futet tek librat utilitarë që mund të përdoren nga doktorë, infermierë, studentë dhe njerëz të thjeshtë që duan të dinë më shumë rreth sëmundjeve të brendshme.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena

2 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

7 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe720
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë