Fytyra lakuriq View larger

Fytyra lakuriq

Sidney Sheldon BDI0071

New product

Përshkrim i shkurtër

Judd Stevens është një psikoanalist, ballafaquar me rastin më kritik të jetës së tij. Nëse ai nuk do të arrijë të kuptojë mendjen e një vrasësi, do të arrestohet edhe vete për këtë vrasje ose të vrasë veten ...

More details

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9992747692

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një pacient dhe sekretarja e një psikanalisti të famshëm Xhudi Stivensit gjenden të vrarë në mënyrë barbare. Hetuesit ushqejnë dyshime të forta pikërisht te specialisti, por ky i fundit, i mësuar të vëzhgojë udhët e mendjes, është i bindur se është ai vetë synimi i vrasjeve, unaza e fundit e një zinxhiri krimesh të pashpjegueshme. I vetëm, i përndjekur nga policia, Xhudi nis të kërkojë çelësin e gjithë kësaj dhune në "rrëfimet sekrete" të atyre që u janë besuar kurave të tij, duke zbuluar hap pas hapi të vërtetën e tmerrshme, komplekse...

Data sheet

pages190
ISBN9992747692
RedaktoriGjergj Kola
Published year2002
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAsti Papa