Sidney Sheldon

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 4 of 4 items
 • Quick view
  1 250 Lekë In Stock

  Historia e këtij libri ka në qendër një komplot ndërkombëtar djallëzor, që nis nga Salla Ovale e Shtëpisë së Bardhë dhe zhvillohet përgjatë rrugëve përvëluese të Buenos Ajresit, në atmosferën e rafinuar të Parisit dhe Romës, deri në hijet e errëta të mjediseve të Bukureshtit.

  1 250 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  500 Lekë In Stock

  Judd Stevens është një psikoanalist, ballafaquar me rastin më kritik të jetës së tij. Nëse ai nuk do të arrijë të kuptojë mendjen e një vrasësi, do të arrestohet edhe vete për këtë vrasje ose të vrasë veten ...

  500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  600 Lekë In Stock

  Gjatë leximit të testamentit të miliarderit Hari Stenford, i vdekur në rrethana misterioze, tre fëmijët e tij kuptojnë që u duhet ta ndajnë trashëgiminë edhe me Xhulian, vajza natyrore e manjatit. Asnjë nuk e njeh dhe kur ajo shfaqet në skenë, e bukur dhe tërheqëse, dyshojnë për identitetin e saj. Në fakt, Stenfordi sa qe gjallë ishte i urryer nga familja...

  600 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 350 Lekë 1 500 Lekë -10% In Stock

  Në Zemërimi i engjëjve, Sheldoni, një mjeshtër rrëfimi, na çon pas dyerve të mbyllura të sallës së gjyqit dhe në zemrat e disa personazheve që nuk do t'i harroni kurrë.

  1 350 Lekë
  1 500 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 4 of 4 items