Mengjes dhe nate View larger

Mengjes dhe nate

Sidney Sheldon A-000148

New product

Përshkrim i shkurtër

Gjatë leximit të testamentit të miliarderit Hari Stenford, i vdekur në rrethana misterioze, tre fëmijët e tij kuptojnë që u duhet ta ndajnë trashëgiminë edhe me Xhulian, vajza natyrore e manjatit. Asnjë nuk e njeh dhe kur ajo shfaqet në skenë, e bukur dhe tërheqëse, dyshojnë për identitetin e saj. Në fakt, Stenfordi sa qe gjallë ishte i urryer nga familja e tij dhe ata që kishte pranë. Por, ama, vetëm njëri prej tyre ka organizuar komplotin... Një krim thuajse perfekt

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789992747811

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages256
ISBN9789992747811
Published year2002
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë