Femra e perkryer eshte idiote View larger

Femra e perkryer eshte idiote

Anne-Sophie Girard BAT0018

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky Libra është një udhërrëfyes për të gjitha femrat me defekte. Këtu do të zbuloni teori të ndryshme, si: "rituali i ballukeve", "teoria e pjatës me kikirikë" ose koncepti universal i teorisë "të dalë ku të dalë".

More details

486 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116512

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ne këtë Libra do të mësoni gjithashtu se si "të ruani dinjitetin kur jeni e dehur", "si të reagoni përpara një foshnje të shëmtuar" apo "pyetjet që nuk duhet t'i drejtoni një burri, nëse nuk doni t'i dëgjoni përgjigjet." Mbi autorët Dy motra binjake, njëra humoriste, tjetra gazetare. Ato bashkuan njohuritë e tyre, të fituara pas një pune të gjatë kërkimore, pyetësorësh të thelluar dhe bisedash mes shoqesh dhe po ndajnë këtu me ne zbulimin e tyre të madh (i cili mund të ndryshojë fytyrën e botës, kush e di...).

Data sheet

pages160
ISBN9789928116512
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIvana Tomço