Polonia, viktime e Luftes se Dyte Boterore View larger

Polonia, viktime e Luftes se Dyte Boterore

Spiro Mehilli A-003662

New product

Përshkrim i shkurtër

Spiro Mëhilli sjell një botim tjetër me vlera historike për të kuptuar kontekstin dhe zgjidhjet e vështira të një shteti të madh si Polonia, e cila ndodhej mes presioneve të mëdha të Rusisë dhe Gjermanisë, gjatë kohës së Luftës së Dytë Botërore: “Me gjermanët rrezikojmë të humbim lirinë, ndërsa me rusët humbim shpirtin”.

 

16 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA
ISBN9789928208859

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages224
ISBN9789928208859
RedaktoriPetrit Kaziu
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1