Trocki View larger

Trocki

Spiro Mehilli A-002162

New product

Përshkrim i shkurtër

Per here te pare vjen nje biografi e plote, shoqeruar me dokumente dhe me fakte per Trockin, - i shpallur nga Stalini si nje nga kundershtaret me te eger “brenda llojit”. Autori, Spiro Mehilli, - i diplomuar ne Rusi, sjell te dhena tejet interesante per jeten dhe vepren e ketij ideologu te shquar te te majtes komuniste.

95 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ADA
ISBN9789928223845

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928223845
RedaktoriPETRIT KAZIU
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër