Diktatore dhe aventuriere View larger

Diktatore dhe aventuriere

Spiro Mehilli A-003661

New product

Përshkrim i shkurtër

Tre prej diktatorëve më të njohur të Shekullit të XX, Hitleri, Musolini dhe Stalini vijnë përmes një analize komplekse dhe të dhëna të marra nga burime të shumta arkivore, libra biografikë dhe analiza

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ADA
ISBN9789928269140
Viti i botimit2018

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages312
ISBN9789928269140
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë