Reduced price! Xhim kopsa dhe 13 te terbuarit View larger

Online only

Xhim kopsa dhe 13 te terbuarit

Michael Ende BD0440

New product

Përshkrim i shkurtër

Xhim kopsa dhe 13 të tërbuarit është një novelë gjermane për fëmijë e shkruar nga Michael Ende. Publikuar në vitin 1960, ajo u kthye në librin më të shitur për fëmijë në Gjermani pas periudhës së luftës pas refuzimit disa herë nga shtëpitë botuese.

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333011

690 Lekë

-8%

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ky është libri i dytë i aventurave të Xhim Kopsës dhe Lukas-makinistit, për të cilët asnjë mal nuk është shumë i lartë, asnjë mur i pakalueshëm, asnjë rrugë tepër e gjatë, kur bëhet fjalë për të arritur qëllimet që i kanë vënë vetes.

Data sheet

pages264
ISBN9789994333011
Published year2006
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Mici