Zhvillimi i komunikimit dhe shmangia e belbezimit View larger

Zhvillimi i komunikimit dhe shmangia e belbezimit

Dritan Kiçi A-000779

New product

Përshkrim i shkurtër

“Zhvillimi i komunikimit dhe shmangia e belbëzimit te fëmijët 2-6 vjeç” është një guidë për prindërit e shqetësuar se mos fëmija i tyre ka probleme me zhvillimin në komunikim dhe sidomos me belbëzimin. Ky është libri i dytë i të njëjtit autor, i cili ka një eksperiencë personale me belbëzimin.

102 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

RL Books
ISBN9789928324009

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages70
ISBN9789928324009
RedaktoriORNELA MUSABELLIU
Published year2020
Vendodhja e botimitBruksel / Tirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri