Fletore pune Matematika 8+ Shiko më të madhe

Fletore pune Matematika 8+

Dituri Malaj, Shpresa Bici A-000487

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri përmban: ushtrime dhe problema, detyra për portofol, ushtrime të zgjidhura, teste dhe projekte.

494 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928083159

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928083159
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitTekste
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë