Seria zbulo ndersa krijon

Grup autorësh A-005207

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër bazohet në metodën Montesori, që është e famshme në mbarë botën. Kjo qasje edukative ka dhënë rezultate, duke i ndihmuar fëmijët të kenë besim te vetja, të krijojnë dhe të jenë të pavarur. Në kontekstin argëtues e pedagogjik, ky libër është një minierë e vërtetë veprimtarish gazmore dhe lojërash ngacmuese. Me anë të lojërave interesante e edukuese, si edhe me anë të eksperimenteve që bëjnë në shtëpi, fëmijët e moshës 5-7 vjeç arrijnë të mësojnë duke krijuar me duart e tyre.

Më shumë detaje

200 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha3-6 vjeç