I ri Cmim i reduktuar! Klasiket per festat dhe Krishtlindjen Shiko më të madhe

Klasiket per festat dhe Krishtlindjen

SET0376

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky eshte nje set qe permban dy autore klasike te njohur Charles Dickens dhe Luiza Mei Elkot, me veprat e te cileve iu eshte bere nje himn Krishtlindjes dhe festave ne mjediset familjare. Per kete arsye, ne kemi perzgjedhur kryeveprat “Kenge Krishtlindje” dhe “Gra te vogla”.

1109 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

1 800 Lekë

-10%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë