I ri Cmim i reduktuar! Historite e Parisit nga Natasha Lester - set Shiko më të madhe

Historite e Parisit nga Natasha Lester - set

Natasha Lester SET0118

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Natasha Lester te mrekullon me historite e saj, te vendosura ne kontekste te veshtira te qenies njerezore, ku pasioni dhe dashuria triumfon mbi gjithcka. Sekreret e Parisit dhe Rrobaqepsja e Parisit jane dy romane te cilet ne nje pako jane zgjedhje ideale per dhurata per te gjithe lexuesit qe i duan sagat magjepsese.

Më shumë detaje

11207 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG

2 700 Lekë

-10%

3 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra permban:

“Sekreti i Parisit” nga Natasha Lester

Sekreti i Parisit” nga Natasha Lester është një histori zemërthyese, e shkruar bukur, e treguar në periudha të ndryshme kohore që të çojnë në Paris, në Angli dhe në Australi. Është një sagë familjare, një histori lufte, një histori dashurie dhe humbjeje. Personazhet janë absolutisht të jashtëzakonshëm. “Sekreti i Parisit” është një mrekulli verbuese rrëfimi, një përzierje e përsosur veprimi, historie dhe thellësie emocionale. Një trashëgimi e kohës së luftës. Një dashuri e humbur. Një miqësi që zgjat gjatë gjithë jetës.

 

“Rrobaqepesja e Parisit” nga Natasha Lester

Zëri i Natasha Lesterit është shumë i veçantë. Ajo arrin të kapë detaje shumë autentike nga historia si: gjëmimi i daulleve të luftës, apo rrëshqitja e butë e një copë mëndafshi të hollë. Këto elementë prej fi ligrane, e bëjnë atë një nga autoret e sotme më të shquara të trillerit historik. Është forca emocionale e shkrimit të saj që e bën gjithçka të duket reale. Duke u nisur nga ngjarjet e modës së lartë franceze, Lester ka thurur një histori të mrekullueshme, origjinale duke e përjetësuar.

Të dhëna

Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiZana Harxhi, Mirela Milori