I ri Cmim i reduktuar! Sekretet e Marjan Rojas Estapes per sukses – Set Shiko më të madhe

Sekretet e Marjan Rojas Estapes per sukses – Set

Marian Rojas Estapé SET0111

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Marjan Rojas Estapes eshte autorja me e suksesshme sot ne Spanje ne fushen e zhvillimit personal. Librat e saj konsiderohen si jete – ndryshues dhe ne per kete arsye kemi bere bashke ne nje set dy librat e saj te cilet kane ardhur ne shqip nga Jeteart

Më shumë detaje

11210 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart

2 520 Lekë

-10%

2 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra permban

“Si te gjesh personin vitamine” nga Marian Rojas Estapé

Në këtë libër, doktoresha Marian Rojas Estapé na shoqëron drejt bashkëngjitjes, drejt fëmijërisë dhe dashurisë, nga një këndvështrim shkencor, psikologjik dhe njerëzor, si dhe na flet për një hormon themelor: oksitocinën. Një libër që të nxit të gjesh personat vitaminë, ata që nxjerrin më të mirën nga ty, që të frymëzojnë, të mbështetin dhe, në këtë mënyrë, përmirësojnë sistemin tënd imunitar.

 

“Si te arrish gjera te mira” nga Marian Rojas Estapé

Te libri “Si të arrish gjëra të mira” do të kuptosh rëndësinë që ka të mësuarit për të përqendruar vëmendjen. Do të gjesh këshilla se si të luftosh frikërat, ankthet dhe si të kanalizosh emocionet negative që të bllokojnë fizikisht dhe mendërisht. Doktoresha Marian Rojas Estapé është e mendimit se lumturia qëndron në të jetuarit i ngulur fort e në mënyrë të shëndetshme në të tashmen, duke i kapërcyer plagët e së kaluarës dhe duke vështruar me shpresë drejt së ardhmes. Shumë nga çrregullimet që vuajmë e kanë burimin te paaftësia për të menaxhuar të tashmen tonë. Lumturia nuk qëndron tek ajo që na ndodh, por te mënyra se si e interpretojmë atë që na ndodh.

 

Të dhëna

Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë