Cmim i reduktuar! Përralla të Andersenit, përralla zanore Shiko më të madhe

Përralla të Andersenit, përralla zanore

Hans Christian Andersen BAO0025

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në faqet e këtij libri, fëmija do të gjejë përrallat aq të dashura për të. Tani ato mund të lexohen duke u shoqëruar nga tinguj e zëra të mrekullueshëm. Duke shtypur butonat, fëmija dëgjon zërat e personazheve të përrallave, si dhe shumë tinguj të tjerë interesantë.

7 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët18
ISBN9789928022523

1 215 Lekë

-10%

1 350 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët18
ISBN9789928022523
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiEmine Oktrova