Cmim i reduktuar! Revista Business Magazine Nr. 23 Shiko më të madhe

Revista Business Magazine Nr. 23

New Media Communication A-007384

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Business Magazine eshte revista e pare online kushtuar sipermarrjes dhe qe tashme i ofrohet lexuesve edhe ne versionin e printuar. Ne kete reviste do te gjeni te informacione, keshilla dhe te dhena ne fushen e marketingut, menaxhimit, shitjeve, zhvillimit te trendeve te reja te biznesit, rrjeteve sociale, profile dhe intervista, - qe do ti vlejne biznesit tuaj ne rrugen drejt suksesit.

Më shumë detaje

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ne kete numer do te lexoni:

Biznes ne kohen e Covid-19? Po, vazhdojme

Kozmetika vjen ne nje format per te folur ne gjuhen e gruas, per te mesuar me teper rreth fushes

Network marketing: forma e shitjeve qe po i mbijeton kohes

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë