Revista Business Magazine Nr. 25 Shiko më të madhe

Revista Business Magazine Nr. 25

New Media Communication A-007385

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Business Magazine eshte revista e pare online kushtuar sipermarrjes dhe qe tashme i ofrohet lexuesve edhe ne versionin e printuar. Ne kete reviste do te gjeni te informacione, keshilla dhe te dhena ne fushen e marketingut, menaxhimit, shitjeve, zhvillimit te trendeve te reja te biznesit, rrjeteve sociale, profile dhe intervista, - qe do ti vlejne biznesit tuaj ne rrugen drejt suksesit.

Më shumë detaje

999 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ne kete numer do te lexoni:

Njihuni me Startup-in dhe sipermarresin e vitit 2020

Nga Altin Kadareja/ Altin Prenga

Startup-et qe linden gjate pandemise

Elon Musk, gjeniu i koheve moderne

Tregtia online ne bote dhe ne Shqiperi. Cfare pritet ne 2021?

Edukimi online ne Shqiperi, nje menyre e re edukimi

Fermerja qe do te shkoje ne parlament

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë