Cmim i reduktuar! Revista Business Magazine Nr. 26 Shiko më të madhe

Revista Business Magazine Nr. 26

New Media Communication A-007386

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Business Magazine eshte revista e pare online kushtuar sipermarrjes dhe qe tashme i ofrohet lexuesve edhe ne versionin e printuar. Ne kete reviste do te gjeni te informacione, keshilla dhe te dhena ne fushen e marketingut, menaxhimit, shitjeve, zhvillimit te trendeve te reja te biznesit, rrjeteve sociale, profile dhe intervista, - qe do ti vlejne biznesit tuaj ne rrugen drejt suksesit.

Më shumë detaje

997 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ne kete numer do te lexoni:

Shije shqiptare ne SHBA: Djemte e familjes Ndreka nisin eksportet e Lufres, e gjeni ne faqet 21-23

Si e zhvilloi rrjetin me te madh Franchise ne Shqiperi dhe rajonin e Ballkanit, e gjeni ne faqet 24-27

10 teknologji befasuese te cilat po zhvillohen ne vitin 2021, e gjeni ne faqet 56-59

Sherbimi postar ne Shqiperi, e gjeni ne faqet 42-44

Grate sipermarrese, histori frymezimi nga Risi Albania, e gjeni ne faqet 45-47

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë